MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  15 marca 2024, 08:10

  Korona przegrała z Rakowem. W niedzielę na Suzuki Arenie zagra z Pogonią

  Piłkarze Korony Kielce przegrali zaległy pojedynek 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa 0:2. W niedzielę, 17 marca, na Suzuki Arenie podejmie Pogoń Szczecin. Początek spotkania o 12.30.

   

  Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:2 (0:2)
  Bramki:
  Ante Crnac 3, Władysław Koczerhin 6.
  Korona:
  Dziekoński - Zator, Malarczyk (71. Dalmau), Trojak, Pięczek - Hofmeister - Podgórski (59. Błanik), Nono (86. Czyżycki), Remacle, Konstantyn (59. Fornalczyk) - Szykawka.
  Raków:
  V. Kovacević - Racovitan, Arsenić, Svarnas - Tudor, Koczerhin, Berggren, Otieno (54. Carlos Silva) - Yeboah (71. A. Kovacević), Nowak (82. Barath) - Crnac (82. Zwoliński).
  Sędziował:
  Jarosław Przybył (Kluczbork).
  Żółte kartki: 
  Remacle, Podgórski (Korona), Arsenić, Carlos Silva (Raków).
  Czerwona kartka:
  Arsenić (Raków, 69 minuta, za drugą żółtą).
  Widzów:
  7747.

   

  Fot. Korona Kielce

  Korona fatalnie weszła w to spotkanie i po sześciu minutach przegrywała już 0:2. Po przerwie zagrała lepiej, stworzyła bramkowe okazje, ale żadnej nie zamieniła na gola.

   

  Fot. Korona Kielce

  - Co się stało z zespołem w pierwszym kwadransie? Jeżeli rozpoczynasz mecz i dostajesz na "dzień dobry" dwie bramki, to wszystkie założenia schodzą na drugi plan. Próbowaliśmy wrócić do meczu, ale Raków bardzo dobrze korzystał z faz przejściowych, a my cierpieliśmy - mówił Kamil Kuzera, trener Korony Kielce.

   

  W niedzielę Korona zagra na Suzuki Arenie trzecie spotkanie z rzędu - podejmie Pogoń Szczecin. Początek spotkania o 12.30.


   

  Powrót