MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  17 listopada 2023, 08:00

  Weekend na naszych obiektach. Będą mecze piłki ręcznej, nożnej, turniej siatkówki i Festiwal Kwiatów

  Dużo ciekawych imprez odbędzie się w weekend 18-19 listopada na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach. Będą mecze piłki ręcznej, piłki nożnej i turniej siatkówki.

  Zacznijmy od piłki nożnej. W sobotę o godzinie 13 na stadionie przy ulicy Szczepaniaka Korona II Kielce, która jest liderem RS Active 4. Ligi, rozpocznie mecz z Neptunem Końskie. Jest to ostatnia jesienna kolejka w tej klasie rozgrywek.

  Fot. Industria Kielce

   Na boisku przy ulicy Szczepaniaka odbędzie się też mecz Centralnej Ligi Juniorów U-19. Korona Kielce podejmie Pogoń Szczecin. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, początek o godzinie 12.

   Jeśli chodzi o piłkę ręczną, to w sobotę w Hali Legionów odbędzie się mecz Orlen Superligi. Industria Kielce podejmie zespół Zeptera KPR Legionowo. Początek o godzinie 18. 

   W Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2 odbędzie się także Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej. Początek w niedzielę o godzinie 11.

  Fot. Korona Kielce

   W hali przy ulicy Krakowskiej w sobotę o godzinie 11 rozpocznie się mecz piłki ręcznej VIVE I – VIVE II w kategorii juniorów młodszych.  W tym samym obiekcie w niedzielę o godzinie 11 odbędzie się spotkanie VIVE Kielce z Ostrovią w kategorii juniorów. Jeszcze jedno ciekawe wydarzenie zaplanowane jest w naszym obiekcie. W sobotę i niedzielę, 18-19 listopada, w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ulicy Żytniej w Kielcach odbędzie się Festiwal Kwiatów. Zapraszamy serdecznie na imprezy organizowane w naszych obiektach.

  Powrót