MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  16 listopada 2023, 15:16

  Ponad 10 tysięcy kibiców na meczu z Jagiellonią. 2 grudnia na Suzuki Arenie Korona zagra z Lechem

  Ponad 10 tysięcy kibiców wspierało Koronę Kielce dopingiem w sobotnim meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Spotkanie odbyło się 11 listopada na Suzuki Arenie i zakończyło się remisem 2:2.

  Fot. Korona Kielce

  Kibice przez cale spotkanie gorącym dopingiem wspierali Koronę, za co zawodnicy i sztab szkoleniowy podziękowali swoim fanom po końcowym gwizdku arbitra. Na trybunach Suzuki Areny zasiadło dokładnie 10 859 kibiców.

  Fot. Korona Kielce

  W ten weekend w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy będzie przerwa ze względu na mecze reprezentacji Polski. W grudniu kibiców czekają ogromne emocje na Suzuki Arenie. Będzie kilka szlagierowych spotkań. Pierwsze w sobotę, 2 grudnia, o godzinie 20. W 17. kolejce PKO BP Ekstraklasy podopieczni trenera Kamila Kuzery podejmą zespół Lecha Poznań.


  Fot. Korona Kielce

  Po spotkaniu z Jagiellonią Białystok do dziewięciu z rzędu wzrósł bilans meczów bez porażki Korony Kielce w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski. Przed kieleckim zespołem ósma domowa potyczka tej kampanii. Warto zobaczyć ją z trybun Suzuki Areny. Zapraszamy na nasz obiekt.


  Fot. Korona Kielce
  Powrót