MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  30 października 2023, 20:00

  "Bitwa Szkół" na Suzuki Arenie. Tak kibicowaliście Koronie w meczu z Puszczą

  Mecz Korony Kielce z Puszczą Niepołomice w ramach 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy obejrzało na Suzuki Arenie 8580 kibiców. Na trybunach wyjątkowo dużo było młodych fanów Żółto-Czerwonych, ponieważ uczestniczyli w akcji "Bitwa Szkół".

  Fot. Korona Kielce/Kamil Bielaszewski

  Mimo niesprzyjającej pogody - padającego deszczu, frekwencja dopisała. Kibice przez całe spotkanie gorącym dopingiem wspierali zespół, a po końcowym gwizdku arbitra fetowali z drużyną zwycięstwo 5:3.


  Fot. Korona Kielce/Kamil Bielaszewski

  -Kibice, którzy nie przyszli na Suzuki Arenę, z pewnością mogą żałować, bo emocje, które przeżywali przed telewizorem nie oddadzą tych na stadionie - powiedział Kamil Kuzera, trener Korony. I podziękował tym kibicom, którzy mimo padającego deszczu wybrali się w piątek na ten pojedynek.


  Fot. Korona Kielce/Kamil Bielaszewski

  Piątkowe spotkanie stało też pod znakiem „Bitwy Szkół", której celem jest promocja sportu i aktywnego trybu życia wśród uczniów szkół podstawowych poprzez aktywny udział w zajęciach i wydarzeniach sportowych. Placówka, która w najliczniejszym gronie stawiła się na Suzuki Arenie, otrzyma specjalne nagrody - worek z piłkami treningowymi, znaczniki oraz słupki, które wzbogacą wyposażenie szkoły. Będzie również miała okazję przeprowadzenia lekcji wychowania fizycznego z udziałem trenera Korony Kielce Kamila Kuzery.


  Fot. Korona Kielce/Kamil Bielaszewski

  Kolejne okazja do kibicowania Koronie na naszym obiekcie 11 listopada. O godzinie 20:00 kielecki zespół rozpocznie mecz 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Zapraszamy!

  Fot. Korona Kielce/Kamil Bielaszewski
  Powrót