KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    17 października 2023, 07:44

Korona Kielce na Suzuki Arenie zagrała sparing z Widzewem Łódź

Korona Kielce wykorzystując reprezentacyjną przerwę rozegrała na Suzuki Arenie mecz kontrolny z Widzewem Łódź. Przegrała 2:3, a bramki dla zespołu Kamila Kuzery zdobyli Nono i Jewgienij Szykawka.

Korona Kielce - Widzew Łódź 2:3 (0:3)

Bramki: Jewgienij Szykawka 47, Nono 65 - Antoni Klimek 21, 31, Ernest Terpiłowski 42.
    Korona: Dziekoński - Zator, Trojak (46. Malarczyk), Hofmeister (46. Chojecki), Briceag (46. Godinho) - Podgórski, Deaconu, Strzeboński (46. Nono), Kwiecień, Czyżycki - Szykawka oraz Mamla, R. Turek, Przybysławski, Szymański, Rogula.
    Widzew: Krzywański - Silva, Żyro, Shehu, Sanchez, Terpiłowski - Ibiza, Kun, Hanousek, Klimek - Stępiński oraz Zieliński, Rondić, Nunes, Miloš, Przybułek, Dawid.

Mecz był zamknięty dla mediów i kibiców. Korona do przerwy przegrywała 0:3, ale po przerwie na listę strzelców wpisali się hiszpański pomocnik Nono i białoruski napastnik Jewgienij Szykawka. Na doprowadzenie do wyrównania zabrakło już czasu.

Najbliższy mecz w PKO BP Ekstraklasie Korona Kielce rozegra w niedzielę, 22 października. Zespół Kamila Kuzery w ramach 12. kolejki zagra na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Początek spotkania o godzinie 12:30.