KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    09 października 2023, 08:17

Ponad 9 tysięcy kibiców na meczu Korony z Wartą na Suzuki Arenie

Po raz kolejny w tym sezonie dopisała frekwencja na Suzuki Arenie. Mecz 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce - Warta Poznań obejrzało 9398 osób. Spotkanie na naszym obiekcie zakończyło się remisem 1:1.

Piłkarze Korony Kielce mogą liczyć na kibiców. Ponad 9 tysięcy osób obejrzało piątkowy mecz na naszym obiekcie. Zakończył się podziałem punktów 1:1, a bramkę dla Korony zdobył belgijski pomocnik Martin Remacle w 90+5 minucie.

Teraz nastąpi reprezentacyjna przerwa. 22 października o godzinie 12:30 Korona rozpocznie wyjazdowy pojedynek z Radomiakiem Radom. Kolejną okazję do kibicowania kieleckiej drużynie na Suzuki Arenie kibice będą mieli 27 października. O godzinie 18:00 podopieczni Kamila Kuzery rozpoczną spotkanie z Puszczą Niepołomice. Już teraz zapraszamy na nasz obiekt!