MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  22 maja 2023, 08:19

  Wspaniała atmosfera i komplet kibiców na zwycięskim meczu zespołu Barlinek Industria Kielce

  Komplet kibiców obejrzał w niedzielę w Hali Legionów zwycięski mecz drużyny Barlinek Industria Kielce z Orlenem Wisła Płock 27:24. Atmosfera na tym spotkaniu była niesamowita!

  Mecz, który zadecydował o 20. tytule mistrza Polski dla kieleckiej drużyny, obejrzało 4100 kibiców. Byli świadkami emocjonującego i do końca trzymającego w napięciu spotkania. Ostatecznie mistrz Polski wygrał 27:24 i obronił ten tytuł. Po spotkaniu zawodnicy zaczęli fetowanie tego sukcesu ze swoimi kibicami!

   

  Fot. Kamil Bielaszewski/Echo Dnia

   

  Fot. Kamil Bielaszewski/Echo Dnia

  -  Jestem szczęśliwy z mistrzostwa! Mogę być bardzo zadowolony z charakteru pokazanego przez chłopaków. Nie tylko dziś, ale przez cały sezon. Warto było walczyć nie tylko o klub, ale o kibiców i całe środowisko. Nasi kibice są najlepsi. Jesteśmy dumni, że możemy dla nich grać! Teraz mamy dwa tygodnie do Pucharu Polski, to dużo czasu, zdążymy się zregenerować. Zaczynamy pracować od przyszłego poniedziałku, teraz zawodnicy dostaną tydzień wolnego. Mistrzostwo zdobyliśmy dzięki rodzinom wszystkich zawodników, które przeżyły bardzo trudne momenty, nie wiedząc, co będzie dalej. - powiedział po tym spotkaniu Talant Dujszebajew, trener zespołu Barlinek Industria Kielce. 

  Powrót