MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  16 września 2022, 08:37

  W październiku w Hali Legionów odbędzie się Turniej Gier i Zabaw Szkół Podstawowych

  Zapraszamy do udziału w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych Kielce 2022 - klasy I, II, III. Odbędzie się w Hali Legionów w dniach 13, 26 i 27 października.

  Celem tej imprezy jest wyłonienie i wyróżnienie najbardziej usportowionej szkoły podstawowej w Kielcach oraz stworzenie możliwości sportowej rywalizacji i współdziałania w grupie. Zawody będą się odbywać w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2 w Kielcach w następujących terminach: 

  13 października, godz. 9:00 – klasy III
  26 października, godz. 10:30 – klasy II
  27 października, godz. 9:00 – klasy I


  W zawodach będą uczestniczyć reprezentacje kieleckich szkół podstawowych - 10 osobowe zespoły + rezerwa (nieobowiązkowa) składające się z klas:
  I 5 dziewcząt i 5 chłopców + 2 rezerwowych (1 chłopiec + 1 dziewczynka)
  II 5 dziewcząt i 5 chłopców + 2 rezerwowych (1 chłopiec + 1 dziewczynka)
  III 5 dziewcząt i 5 chłopców + 2 rezerwowych (1 chłopiec + 1 dziewczynka)

  Uczestnicy nie powinni mieć żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych. Jak przyjmujemy zgłoszenia? Każda szkoła do 3 października 2022 roku przesyła informację o chęci startu w zawodach e-mailem: sport@mosir.kielce.pl.  W treści emaila należy podać: jaka szkoła, imię i nazwisko opiekuna, które klasy, numer kontaktowy. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 664 920 603.


  Oczywiście, będą też nagrody. Dla trzech najlepszych szkół w każdych zawodach przewidziane są puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, natomiast zawodnicy otrzymują dyplomy i słodki poczęstunek. Szkoły z pozostałych miejsc otrzymują statuetki i dyplomy. 

   

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tych zawodach. 

  Powrót