MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  15 września 2022, 08:18

  Zbliża się 10. Kielecka Dycha. Można się jeszcze zapisać. Zachęcamy do udziału!

  Można się jeszcze zapisać na popularny bieg 10. Kielecka Dycha, który odbędzie się 2 października. Opłata startowa przy dokonaniu wpłaty do 20 września wynosi 70 złotych. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!

  Zbliża się dziesiąta edycja biegu Kielecka Dycha. Odbędzie się w niedzielę, 2 października, początek o godzinie 10. Zawodnicy wyruszą w trasę z parkingu przy stadionie lekkoatletycznym. Prawo startu w tym wydarzeniu mają osoby, które do 2 października 2022 roku ukończą 16 lat. Limit uczestników wynosi 400 osób.

   

  Przypominamy, że opłata startowa przy dokonaniu wpłaty do 20 września wynosi 70,00 złotych. Po tym terminie zapisy będą możliwe jedynie osobiście w dniach: 1 października w godzinach 9 – 13.00 w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2 lub w dniu zawodów 2 października w godzinach 8 – 9.30 w biurze zawodów na parkingu przy stadionie lekkoatletycznym opłata wyniesie 100 złotych (jedynie w przypadku wolnych miejsc). 

  Opłata na miejscu nie gwarantuje pełnego pakietu startowego.

  ZAPISY

   

  Czekamy na Was i zachęcamy do działu w tym popularnym biegu, w jego dziesiątej, jubileuszowej edycji. Jak zawsze, emocje gwarantowane!

  Powrót