KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    17 sierpnia 2022, 07:51

Prawie 13 tysięcy kibiców obejrzało na naszym obiekcie mecz Korony z Wartą

Po raz kolejny w tym sezonie zanotowaliśmy bardzo wysoką frekwencję na Stadionie Miejskim. Mecz Korony Kielce z Wartą Poznań w 5. kolejce PKO Ekstraklasy na naszym obiekcie obejrzało 12 743 osoby.

Poniedziałkowy mecz nie ułożył się po myśli Korony Kielce. W 12 minucie Sasza Balić dostał czerwoną kartkę za faul i podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego musieli grać w dziesiątkę. Goście wykorzystali grę w przewadze i w 36 minucie zdobyli bramkę z rzutu karnego - jej autorem był Michał Kopczyński. Korona mimo ambitnej gry i ogromnego wsparcia ze strony kibiców nie była w stanie odwrócić losów spotkania. Po dwóch wygranych z rzędu kielecki zespół zszedł z boiska pokonany.

Cieszy nas to, że frekwencja na naszym obiekcie znowu była bardzo wysoka. Mecz obejrzało prawie 13 tysięcy kibiców. Teraz przed Koroną Kielce wyjazdowy pojedynek z Wisłą Płock, który odbędzie się 20 sierpnia, początek o godzinie 15:00.