02 sierpnia 2022, 14:07

Prawie 10 tysięcy osób na naszym obiekcie obejrzało zwycięstwo Korony ze Śląskiem

Prawie dziesięć tysięcy osób obejrzało na Stadionie Miejskim mecz trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Korona Kielce pokonała Śląsk Wrocław 3:1. Było to pierwsze zwycięstwo Korony w tym sezonie.

Dwie bramki dla Korony zdobył Bartosz Śpiączka, jedną Jakub Łukowski. Korona rozegrała dobry mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie, i po spotkania mogła się cieszyć z pierwszej wygranej po powrocie do PKO Ekstraklasy.

Mecz na naszym obiekcie obejrzało prawie 10 tysięcy kibiców. Mocno wspierali zespół w walce o ligowe punkty, za co po spotkaniu podziękował trener Leszek Ojrzyński.

– Gratulacje dla zawodników, bo wygraliśmy mecz, a oni mieli na to bardzo duży wpływ. Duża była też pomoc kibiców. którzy spisali się fantastycznie. W drugiej połowie "cierpieliśmy", mieliśmy problem z wyprowadzeniem kontry. W ostatnich 15 minutach tym właśnie dopingiem nasi fani wykrzesali dodatkowe siły u naszych piłkarzy - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Leszek Ojrzyński, trener Korony.

Następny mecz na Stadionie Miejskim, czyli Suzuki Arenie, Korona rozegra 15 sierpnia. Jej rywalem będzie Warta Poznań. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. Już teraz zapraszamy na nasz obiekt na kolejny pojedynek na najwyższym szczeblu rozgrywek.