MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  23 listopada 2021, 14:18

  Łomża Vive Kielce w środę gra z Barcą, a Korona z GKS Tychy

  W środę zapowiadają się ogromne emocje na obiektach MOSiR Kielce. W Hali Legionów Łomża Vive Kielce zagra z Barca - początek o 18.45. O godzinie 20.30 na Suzuki Arenie Korona Kielce zacznie mecz z GKS Tychy.

   

  - Grając u siebie, przed swoimi kibicami, możemy wygrać z każdym. Pamiętajmy jednak, że gramy z drużyną, która wygrała ostatnią Ligę Mistrzów, to najbardziej utytułowany zespół w historii. Mamy potencjał, żeby walczyć z nią jak równy z równym, ale to nie będzie łatwe zadanie. Barcelona zrobi wszystko, żeby nie przegrać drugiego z rzędu meczu w Lidze Mistrzów. Uważam, że teraz będzie trudniej - powiedział Krzysztof Lijewski, drugi trener kieleckiego zespołu.

   

  Fot. Tomasz Fąfara/Łomża Vive

  Bilety na środowe spotkanie rozeszły się błyskawicznie, zaledwie w ciągu kilku godzin. Mecz Ligi Mistrzów w Hali Legionów rozpocznie się o godzinie 18.45. Przypomnijmy, że w miniony czwartek drużyna Łomża Vive Kielce wygrała na wyjeździe z Barcą 32:30.

  Emocje czekają też w środę kibiców piłki nożnej. O godzinie 20.30 na Suzuki Arenie Korona Kielce rozpocznie zaległy mecz Fortuna 1 Ligi z GKS Tychy. W pierwotnym terminie mecz się nie odbył ze względu na powołanie Zvonimira Petrovicia do reprezentacji Bośni i Hercegowiny do 21 lat na mecze eliminacji mistrzostw Europy.

  Fot. Kamil Bielaszewski/Echo Dnia

  - To dla nas bardzo ważny pojedynek, musimy być zdyscyplinowani i maksymalnie skoncentrowani. Chcemy wygrać, bo zwycięstwo dodałoby jeszcze większego animuszu na te ostatnie spotkania w tym roku. Musimy wytrzymać mentalnie, wejść pewnie w rywalizację. Jeśli tak się stanie, możemy być spokojni o wynik - powiedział trener Korony Dominik Nowak.

  Powrót