02 listopada 2021, 08:11

Pierwsze zwycięstwo tenisistów stołowych Polonii Kielce w I lidze

Tenisiści stołowi Polonii Kielce odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w I lidze. W hali przy ulicy Krakowskiej w Kielcach pokonali UKS Logisters Dąbrowiaka Dąbrowa Górnicza 8:2.

Był do pojedynek czwartej kolejki I ligi. Polonia Kielce sięgnęła po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zawodnikiem meczu został Jeet Chandra. Nie stracił seta w obu pojedynkach singlowych z Pawłem Grelą i Marcinem Jadczykiem. W stosunku 3:0 wygrał również pojedynek deblowy w parze z Antonim Witkowskim. Dobrze spisał się również Antoni Witkowski, który wygrał obydwa swoje pojedynki, jednak musiał się namęczyć nieco bardziej niż Hindus, ponieważ w piątym secie z Miłoszem Przybylikiem bronił piłek meczowych

W sumie punkty dla kieleckiego zespołu zdobyli Jeet Chandra i Antoni Witkowski  po 2,5 oraz Adam Duch i Maciej Podsiadło po 1,5. Polonia Kielce po tej wygranej na koncie ma 3 punkty i plasuje się na szóstej pozycji w tabeli.