MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  25 marca 2021, 20:35

  Rekordowe zwycięstwo drużyny Łomża Vive Kielce w Hali Legionów

  W rozegranym awansem meczu PGNiG Superligi piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce wygrali w Hali Legionów z Zagłębiem Lubin 44:23. To najwyższe zwycięstwo kieleckiej drużyny w tym sezonie i najwięcej zdobytych bramek przez zespół mistrza Polski.

  Łomża Vive Kielce - Zagłębie Lubin 44:23 (23:10)

  Łomża Vive Kielce: Wolff, Kornecki – Surgiel 3 – Kulesz 5, Sićko 5 – A. Dujszebajew 2, Olejniczak 2 – Vujović 5 – Moryto 6 (1), Gudjonsson 5 – Tournat 3, Karaliok 6, Kaczor 2.

   

  Zagłębie: Bartosik, Wiącek - Bogacz 3 (1), Drobiecki 1 – Kupiec 2, Pawlaczyk 1 – Moryń 2, Tokaj 1 (1) – Netz 5, Czyczykało 3 – Hajnos 1 – Pietruszko 1, Adamski 2, Stankiewicz 1.

   

  Fot. Dawid Łukasik/Echo Dnia

  Pojedynek ten był zaplanowany na 17 kwietnia, ale w tym terminie nie mógłby się odbyć, ponieważ w Hali Legionów będą się odbywać Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w boksie. W środowym spotkaniu Łomża Vive Kielce odniosła rekordowe zwycięstwo w tym sezonie. 

   

  Fot. Dawid Łukasik/Echo Dnia

  Kolejny mecz rozegra w najbliższą sobotę - w Hali Legionów z MMTS Kwidzyn. Początek spotkania o godzinie 13.45. Z powodu obostrzeń wynikających z epidemii koronawirusa ten pojedynek również odbędzie się bez udziału publiczności.

  Powrót