KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  09 listopada 2020, 10:37

  Informacja dotycząca funkcjonowania basenów MOSiR Kielce od 9 listopada

  Od dnia 26 października 2020 r. obowiązuje nauka zdalna w szkołach podstawowych w klasach 4-8. Od dnia 9 listopada 2020 roku w klasach 1-3.

  Mając na uwadze, że zajęcia szkolne na pływalniach odbywają się od  poniedziałku do piątku oraz problemy kadrowe związane ze zwiększającą się liczbą absencji pracowników MOSiR od dnia 9 listopada b.r. cztery pływalnie: DELFIN, FOKA, MORS i JURAJSKA są całkowicie wyłączone z eksploatacji do dowołania.

  Na potrzeby realizacji zajęć, treningów dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego od poniedziałku, 9 listopada b.r. udostępniony jest basen ORKA przy ul. Kujawskiej 18. Basen będzie otwarty w normalnych godzinach od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy będzie nieczynny. Zajęcia z nauki pływania organizowanej przez MOSiR Kielce na tym basenie będą odbywać się jak dotychczas.

  Przypominamy, iż na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. z późniejszymi zmianami, osoby indywidualne nie mogą korzystać z basenów i pływalni.

   
  Powrót