MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  16 października 2020, 09:28

  Od soboty zawieszona zostaje działalność pływalni. Imprezy sportowe bez kibiców

  W sobotę, 17 października, wchodzą w życie nowe obostrzenia w strefie czerwonej zagrożenia epidemicznego, w której są też Kielce. Nie będą działać pływalnie, a wydarzenia sportowe będą się odbywać bez udziału publiczności.

   

  Od 17 października zawieszona zostaje działalność basenów, aquaparków i siłowni - poinformowała w czwartek Kancelaria Premiera. Oznacza to, że od soboty do odwołania nie będzie można skorzystać z pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

   

  Wszystkie wydarzenia sportowe w strefie czerwonej będą bez udziału publiczności. W ten weekend Łomża Vive Kielce w Hali Legionów zagra z Gwardią Opole w meczu PGNiG Superligi - sobota, godzina 14.45. Korona II Kielce na stadionie przy ulicy Szczepaniaka zmierzy się z Hetmanem Zamość - sobota, godzina 12. W drugiej lidze piłki ręcznej mężczyzn Vive Kielce zagra z AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - sobota godzina 17 w hali przy ulicy Krakowskiej 72. Te imprezy i pozostałe w strefie czerwone odbędą się bez udziału kibiców.

   


   

  Powrót