KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  03 lipca 2020, 11:06

  Paragedon 2020 odbędzie się 12 września na stadionie lekkoatletycznym

  Tegoroczna IV edycja Paragedon 2020 - Festiwal aktywności fizycznej dla osób niepełnosprawnych odbędzie się 12 września na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach.

   

  Paragedon 2020 jest koordynowany i realizowany przez Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie. Jest to cykliczna impreza kulturalno - sportowa skierowaną do osób niepełnosprawnych z Kielc oraz województwa świętokrzyskiego, w tym roku również do przedstawicieli organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

  W tym roku osoby niepełnosprawne spotkają się 12 września na stadionie lekkoatletycznym. Impreza rozpocznie się o godzinie 10. Uczestnicy z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną wezmą udział w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych, między innymi w lekkiej atletyce, grach zespołowych.

  - Zapraszamy osoby niepełnosprawne, podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy, żeby zgłaszały się do tegorocznego Paragedonu. To impreza sportowa, której celem jest integracja osób z różnymi niepełnosprawnościami i osób w pełni sprawnych - przypomina Dariusz Lisowski, koordynator wydarzenia.

  Osoby, które chciałyby wziąć udział w tej imprezie, mogą się kontaktować ze Stowarzyszeniem Projekt Świętokrzyskie w Kielcach, telefony 507 - 718 - 744 lub 507 - 718 - 741 e-mail: biuro@projektswietokrzyskie.pl oraz z koordynatorem Paragedonu 2020 Dariuszem Lisowskim pod numerem telefonu 502 - 798 - 558.

   

  Powrót