KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  29 czerwca 2020, 10:51

  Ruszył Basen Letni. W niedzielę mieliśmy na obiekcie komplet osób

  W sobotę, 27 czerwca, ruszył nasz Basen Letni przy ulicy Szczecińskiej 1. W niedzielę był na nim komplet 150 osób, bo tyle wynosi limit ze względu na obostrzenia wynikające z epidemii koronawirusa.

   

  -W sobotę kompletu nie było, ale w niedzielę tak. Część osób musiała czekać w kolejce, żeby dostać się na obiekt. Pogoda dopisała, dlatego wiele osób, zwłaszcza dzieci i młodzieży, chciało skorzystać z tej formy rekreacji i wypoczynku. Serdecznie zapraszamy na Basen Letni - powiedział Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu przy ulicy Szczecińskiej 1.

   

  fot. Aleksander Piekarski/Echo Dnia

  fot. Aleksander Piekarski/Echo Dnia

  Na obiekcie w Kielcach można korzystać z basenów i boisk, między innymi do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną i koszykówkę. Ze względu na obostrzenia wynikające z epidemii koronawirusa, w danym momencie na obiekcie może przebywać maksymalnie 150 osób.

   

  fot. Aleksander Piekarski/Echo Dnia

  Obiekt jest czynny codziennie od godziny 10 do 18. Bilety normalne kosztują 10 złotych, a ulgowe 7 złotych.

  -Prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego, zasad bezpieczeństwa. Chodzi między innymi o zachowanie odległości dwóch metrów, gdy osoby będą odpoczywać na swoich kocach. Na obiekcie są, oczywiście, płyny do dezynfekcji. Chodzi o maksymalne zachowanie środków ostrożności - dodał Andrzej Nańczyk.

   

  Powrót