KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  14 stycznia 2020, 11:23

  Na scenie Urzędu Miasta dla Orkiestry zebrano ponad 9 tysięcy złotych

  W Kielcach odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie Urzędu Miasta przy Domu Handlowym Puchatek w sumie zebrano 9123 złote, 27 groszy.

  Największą popularnością w trakcie licytacji cieszyły się gadżety PGE VIVE Kielce, Korony Kielce, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i te przekazane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

  Bluza bramkarska Miłosza Wałacha z PGE VIVE poszła za 500 złotych, a koszulka Korony Kielce z autografami wszystkich piłkarzy za 400 złotych. Oprawione zdjęcie Korony z 2014 roku z autografami trenera Jose Rojo Martina „Pachety” i wszystkich piłkarzy, przekazane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, zostało wylicytowane przez Łukasza z Kielc za 300 złotych. Karnet na 2020 rok na wszystkie pływalnie MOSiR-u w Kielcach poszedł za 350 złotych. Wylicytowany został też przekazany przez MOSiR voucher - pakiety startowe na Kielecki Bieg Górski i Kielecką Dychę na 2020 rok.   W licytacji na scenie przy Puchatku wzięli też udział prezydent Kielc Bogdan Wenta i jego żona Iwona. Nie zabrakło występów artystycznych. Na scenie Urzędu Miasta, którą prowadziła radna Joanna Litwin, zaprezentowali się: Studio Koliber, wokaliści z Domu Kultury Zameczek, wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury, Marek Bucki, zespół Tutti oraz wokaliści ze studia Marzenie, dzieci ze Szkoły Podstawowej 28 i Michał Bojczuk, Emilia Konieczna, Bartosz Chudzicki. 


  Powrót