KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  14 stycznia 2020, 09:07

  Betlejem w Kielcach. Znani artyści śpiewali kolędy

  Dużym zainteresowaniem cieszyła się czwarta edycja koncertu Betlejem w Polsce. Tym razem była zatytułowana „Głośna noc” i tradycyjnie odbyła się w Hali Legionów w Kielcach.

  Betlejem w Polsce odbywa się w największych polskich miastach. Na trasie koncertowej znalazła się też Hala Legionów w Kielcach. Zabrzmiały piękne polskie kolędy, od balladowych po rockowe brzmienia, ale były też utwory między innymi z Ameryki Południowej.

  Wystąpili znani artyści, tacy jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O oraz Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego. Koncert poprowadził Marek Zając.

   

   

  Były porywające aranżacje muzyczne, niezwykła oprawa multimedialna i świąteczna atmosfera, tradycyjnie już wszyscy obecni na tym wydarzeniu podzielili się opłatkiem.

  Na koniec odbyło wspólne kolędowanie z artystami. Wszyscy obecni w Hali Legionów zaśpiewali te najpopularniejsze polskie kolędy, między innymi „Przybieżeli do Betlejem”.  Dochód z trasy koncertowej widowiska Betlejem w Polsce zostanie przekazany na pomoc dla osób potrzebujących.

  Powrót