KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  23 grudnia 2019, 07:49

  KKP Korona i KKL były najliczniej reprezentowane przez sportowców na naszym spotkaniu opłatkowym

  Podczas XVII Spotkania Opłatkowego Sportowców i Przyjaciół Sportu najliczniejszą reprezentację, jeśli chodzi o zawodników, miały KKP Korona Kielce i KKL Kielce.

  Spotkanie opłatkowe odbyło się w Hali Widowiskowo – Sportowej. Uczestniczyło w nim wiele osób ze świata sportu, były również władze samorządowe.

   

  Tradycyjnie już licznie reprezentowany był KKL Kielce. Kilkanaście osób z trenerką Mirosławą Sarną wzięło udział w tym wyjątkowym spotkaniu. Byli młodzi lekkoatleci i utytułowana Karolina Młodawska, która w tym roku zdobywała medale mistrzostw Polski w skoku w dal.

  Fot. Echo Dnia

  Tradycyjnie już liczna była reprezentacja młodych zawodników KKL Kielce na czele ze swoją trenerką Mirosławą Sarną.  

  -Na lekkoatletów zawsze można liczyć. Jest nas tutaj liczna reprezentacja. Zawsze chętnie uczestniczymy w tym spotkaniu organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tle rozbrzmiewają kolędy, jest to piękne wprowadzenie do świąt Bożego Narodzenia – powiedziała Karolina Młodawska.

   

  Prawie 30 młodych piłkarzy z rocznika 2006 reprezentowało KKP Koronę Kielce. Byli to podopieczni trenerów Pawła Mecha i Piotra Dutkiewicza. - Piękne spotkanie opłatkowe, cieszymy się, że możemy w nim uczestniczyć. Dla tych młodych zawodników jest to duże przeżycie – powiedział Paweł Mech.

  Fot. Echo Dnia

  KKP Korona Kielce na spotkaniu opłatkowym reprezentowało blisko 30 młodych piłkarzy.

   

  Organizatorem XVII Spotkania Opłatkowego Sportowców i Przyjaciół Sportu tradycyjnie był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.  


  Powrót