KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  28 września 2018, 11:32

  Grupa POL-MOT Auto głównym sponsorem 7. Kieleckiej Dychy

  Miło nam poinformować, że Grupa POL-MOT Auto została głównym sponsorem 7. Kieleckiej Dychy, która odbędzie się w niedzielę, 7 października. Start o godzinie 10 na stadionie przy ulicy Leszka Drogosza 1.

   

  Grupa POL-MOT Auto  to autoryzowany dealer oraz sieć serwisowa marki ŠKODA. Grupa ta jest jedną z największych multibranżowych firm dealerskich w Polsce obecną rynku motoryzacyjnym od 1995 roku, należącą w 100% do POL-MOT Holding SA.

  Salony i serwisy znajdują się w Warszawie, Kielcach, Białymstoku i Łomży. Swoją ofertę kierują zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, które od wielu lat wyposażają we flotę samochodową. Mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych i używanych oraz wynajmie. W aktualnej ofercie posiadają siedem modeli samochodów które reprezentują markę skoda. Są nimi Superb, Kodiak, Karoq, Octavia, Rapid, Fabia, Citi go. Modele samochodów są dostępne w wielu wariantach wyposażenia, które pozwolą Państwu skonfigurować samochód na miarę Państwa oczekiwań.

  Nasz sponsor realizuje również usługi z zakresu finansowania, serwisowania, likwidacji szkód i ubezpieczeń.

  Salon Pol-Mot Auto Skoda Kielce znajduje się przy ulicy Krakowskiej 283. Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9:00 – 19:00, sobota 9:00-15:00, serwis 7:00-19:00, sobota 8:00 – 15:00. Zapraszamy też na stronę www.skoda.kielce.polmotauto.pl

   

  W niedzielę, 7 października, odbędzie się 7. Kielecka Dycha. Zapowiadają się duże emocje.

   

  Powrót