29 listopada 2021, 09:10

Mecz Łomża Vive Kielce w Hali Legionów obejrzało 1500 kibiców

Sobotni mecz Łomża Vive Kielce z Zagłębiem Lubin obejrzało 1500 kibiców. W Hali Legionów byli świadkami pewnej wygranej mistrza Polski 38:24.

Kibice przez całe spotkanie dopingowali swój zespół. Gorąco powitali Daniela Dujjszebajewa, który zagrał po ośmiu miesiącach przerwy, spowodowanych poważną kontuzją.

- Cieszą powroty, bo na boisku zobaczyliśmy Faruka Yusufa i Daniela Dujszebajewa. Dani grał tylko kwadrans w obronie, ale to bardzo dobra wiadomość, że od tego momentu możemy brać go pod uwagę przy wyborze składu. Nasz zespół zaprezentował bardzo wysoką intensywność, a wspaniałe interwencje Mateusza Korneckiego pozwoliły kontrolować spotkanie. Jedynie w trakcie ostatnich piętnastu minut spadła nieco koncentracja, ale to normalne, kiedy prowadzi się kilkunastoma bramkami - powiedział Krzysztof Lijewski, drugi trener Łomża Vive Kielce.