KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  12 marca 2018, 13:07

  Na Stadionie Miejskim są nowe pomieszczenia do odnowy biologicznej

  Zakończył się remont pomieszczeń służących do odnowy biologicznej na Kolporter Arenie. Kosztował 70 tysięcy złotych. Inwestycję wykonał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  Piłkarze Korony Kielce w komfortowych warunkach będą teraz mogli regenerować się po meczach Lotto Ekstraklasy, Pucharu Polski i innych pojedynkach.

  - Odnowa biologiczna została przebudowana i zmodernizowana zgodnie z sugestiami, które mieliśmy ze strony Korony. Zwiększyliśmy powierzchnię, z której będą korzystać zawodnicy. Koszt inwestycji nie był duży, wyniósł 70 tysięcy złotych. Chciałbym jednak zaznaczyć, że część prac wykonali techniczni pracownicy MOSiR-u. Firma zewnętrzna robiła już prace specjalistyczne - powiedział Artur Sabat, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  - Najważniejsze było poprawienie funkcjonalności tych pomieszczeń. Skupiliśmy się przede wszystkim na pomieszczeniu do masażu, które będzie wykorzystywane przez fizjoterapeutów Korony. Wcześniej to pomieszczenie nie było wykorzystywane - poinformował Jacek Domoradzki z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, kierownik Kolporter Areny.   

   

   

  - Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie z MOSiR-em udało nam się zrealizować tę inwestycję. Wcześniej były tu pomieszczenia, które były bardzo mało funkcjonalne. Teraz dostosowaliśmy je do naszych potrzeb. Cały ten obszar został kompletnie wyremontowany. Zawodnicy mają teraz do dyspozycji odnowę biologiczną, na którą sobie zasłużyli. Fizjoterapeuci mają odpowiednie warunki do pracy z pierwszą drużyną. Z odnowy będą również korzystać juniorzy młodsi i starsi - mówił Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce.

  Oprócz gabinetu do masażu wyposażonego w nowy sprzęt zawodnicy mają teraz do dyspozycji dwie sauny, odnowione prysznice, wanny z hydromasażem, jest też strefa relaksu.  

  Odnowione pomieszczenia służące do odnowy biologicznej na Stadionie Miejskim, czyli Kolporter Arenie. 

   

  Jest nowe pomieszczenie przeznaczone do masażu, w którym będą pracować klubowi fizjoterapeuci.

  Do dyspozycji zawodników Korony są także sauny, odnowione prysznice, wanny z hydromasażem i strefa relaksu. 

  Na otwarciu pomieszczeń do odnowy biologicznej byli Artur Sabat (z lewej), zastępca dyrektora MOSiR i Krzysztof Zając, prezes Korony. 

   

  Powrót