KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  21 grudnia 2017, 09:37

  Odbyła się ostatnia gimnastyka dla aktywnych seniorów w 2017 roku. Kolejna 3 stycznia

  Odbyły się ostatnie zajęcia przed świętami Bożego Narodzenia w ramach projektu Aktywny Senior, realizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Kolejna gimnastyka w środę, 3 stycznia.

  W nowym roku z zajęciami ruszamy 3 stycznia. Terminy pozostają bez zmian, nie odbędzie się tylko gimnastyka w poniedziałek - 8 stycznia i w środę - 10 stycznia - powiedziała Olga Kowalińska z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, która prowadzi te zajęcia.

  Dziękuje też aktywnym seniorom za udział w zajęciach w 2017 roku. - Jestem szczęśliwa, że blisko 60 seniorów uczestniczy w naszej gimnastyce. Dzięki ich zaangażowaniu, motywacji do ćwiczeń i pozytywnemu nastawieniu z wielką przyjemnością w każdy poniedziałek i środę biegnę do sali 118, żeby poprowadzić gimnastykę. Czuję, że te spotkania są dla Nich ważne. To czas, kiedy mogą zrobić coś dla siebie, więc moja rola w tym, żeby tę godzinę zagospodarować jak najlepiej. Na naszych zajęciach panuje serdeczna atmosfera, co sprawia, że wszyscy czujemy się tam bardzo swobodnie. Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha, a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń! Do zobaczenia w 2018 roku - dodała Olga Kowalińska. 

  Za nami ostatnie zajęcia w ramach projektu Aktywny Senior w 2017 roku. Kolejna gimnastyka 3 stycznia. 

  Powrót