KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Mieczysław Tomala: - Kielecka Dycha jest popularna i potrzebna

  W VI Kieleckiej Dysze, która odbyła się 8 października, wystartowało blisko 700 osób. Zadowolony z frekwencji i przebiegu rywalizacji na trudnej trasie był Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Frekwencja w szóstej edycji biegu potwierdza, że jest to popularna i potrzebna impreza. Mimo niekorzystnej pogody, było prawie 700 startujących. Kielecką Dychę będziemy kontynuować, bo widać, że cieszy się dużym zainteresowaniem. To jest propozycja dla osób, które mają charyzmę, są twardzi, tym bardziej, że trasa nie była łatwa - mówił Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach. 

  - Warto podkreślić, że w tym biegu startują nie tylko kielczanie. Są znane osoby z województwa świętokrzyskiego, przyjeżdżają też do nas biegacze z innych regionów Polski, między innymi ze Śląska - z zadowoleniem dodał Mieczysław Tomala.   - Liczymy na to, że docenienie organizacji i poziomu tego biegu w przyszłym roku zaowocuje co najmniej taką liczbą biegających jak teraz - powiedział dyrektor Mieczysław Tomala, który nagradzał najlepszych zawodników biegu w kategorii open i poszczególnych kategoriach wiekowych. 

  Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, dekorował najlepszych zawodników. Na zdjęciu z Aleksandrem Draganem, który był drugi w klasyfikacji open. 

  Powrót