KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  To była atrakcja! Uczestnicy sportowych półkolonii na treningu Vive Tauronu Kielce

  Trwa trzeci turnus „Sportowych półkolonii z MOSiR-em”, które w tym roku organizujemy po raz pierwszy. Bierze w nim udział 45 dzieci, dla których przygotowaliśmy bardzo dużo atrakcji.

  Trwa trzeci turnus „Sportowych półkolonii z MOSiR-em”, które w tym roku organizujemy po raz pierwszy. Bierze w nim udział 45 dzieci, dla których przygotowaliśmy bardzo dużo atrakcji.

  - Zaczęliśmy 31 lipca. Na półkolonii mamy 45 dzieci. Są podzielone na trzy 15-osobowe grupy. Codziennie bardzo aktywnie spędzamy czas. Są zajęcia z nauki pływania i tenisa, strzelanie z łuku, zajęcia lekkoatletyczne, ścianka wspinaczkowa, a poza tym wizyta w stadninie koni i na basenie letnim. Atrakcji nie brakuje – powiedziała Olga Kowalińska z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Dodatkową atrakcją było spotkanie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami Vive Tauronu Kielce. Zawodnicy mistrza Polski akurat wrócili do treningów po urlopowej przerwie i po zajęciach w Hali Legionów chętnie spotkali się z uczestnikami naszych półkolonii. Była okazja do zrobienia zdjęć, wzięcia autografów i zamienienia paru słów z czołowymi piłkarzami ręcznymi świata. Uczestnicy półkolonii byli pod wrażeniem tego spotkania.  

  Ostatni czwarty turnus sportowych półkolonii rozpocznie się 7 i potrwa do 11 sierpnia. „Sportowe półkolonie z MOSiR-em” spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc i dlatego ten projekt będziemy kontynuować.   

    Nie lada atrakcją dla uczestników trzeciego turnusu półkolonii było spotkanie z piłkarzami ręcznymi i trenerami Vive Tauronu Kielce. 


  Była też wizyta na basenie letnim przy ulicy Szczecińskiej, który podczas ostatnich upałów jest oblegamy przez mieszkańców Kielc, i nie tylko. 


  Tradycyjnie już uczestnicy naszych półkolonii mogli sprawdzić swoją sprawność na ściance wspinaczkowej. 

   

   

  Powrót