KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Nowoczesny telebim i nowe ławki rezerwowych na Stadionie Miejskim w Kielcach

  Na Stadionie Miejskim jest już nowoczesny telebim, są też nowe ławki rezerwowych - zostały one zamontowane pod kątem piłkarskich Mistrzostw Europy do 21 lat, które odbędą się w dniach 16-30 czerwca.

  Telebim ma powierzchnię 30 metrów kwadratowych. W środę w trakcie meczu Korony Kielce z Wisłą Kraków w ekstraklasie będzie sprawdzany przez pracowników klubu - wyjaśnia kierownik obiektu, Jacek Domoradzki z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  Został zamontowany w narożniku stadionu, z tej strony od Liceum Ogólnokształcącego imienia Juliusza Słowackiego. Nowoczesny telebim jest wymagany na Mistrzostwa Europy do 21 lat, które w dniach 16-30 czerwca odbędą się w Polsce. Jednym z miast - gospodarzy będą Kielce. 

  Zostały też zamontowane nowe ławki rezerwowych - jest po 18 foteli dla obu drużyn, dodatkowo po cztery miejsca dla obsługi technicznej, między innymi sędziego technicznego i noszowych. Na stadionie jest już także nowoczesny agregat prądotwórczy.

  W tym tygodniu przedstawiciele UEFA będą wizytować stadiony treningowe na Euro do 21 lat - przy ulicy Szczepaniaka i Kusocińskiego.   

   

  Na Stadionie Miejskim przy ulicy Ściegiennego jest już nowoczesny telebim. Jest on wymagany na Euro do 21 lat.


    

  Zostały też zamontowane nowe ławki rezerwowych. To również był wymóg UEFA przed czerwcowymi mistrzostwami Europy. 

  Powrót