KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Zapraszamy do udziału w 12. Rodzinnej Majówce Rowerowej. Zgłoszenia od 15 maja

  Zbliża się 12. Rodzinna Majówka Rowerowa z Kielc przez Kaczyn do Borkowa. W sobotę, 20 maja, wyjątkowy peleton po raz kolejny poprowadzi ksiądz biskup Marian Florczyk z diecezji kieleckiej.

  Zbiórka o godzinie 9.30, start o 10 z Placu Jana Pawła II przy kieleckiej katedrze. Organizatorami Rodzinnej Majówki Rowerowej są Kuria Diecezjalna w Kielcach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Caritas Diecezji Kieleckiej.

  - Z naszej strony mogę zapewnić, że wszystko będzie bardzo dobrze przygotowane. Będzie też transport powrotny, mamy ustalone z MPK, że będą podstawione autobusy, bo niektóre osoby w taki sposób chcą wrócić do Kielc. Zapraszamy do udziału w Majówce. Cieszy nas to, że z roku na rok dzięki księdzu biskupowi peleton naszej Rodzinnej Majówki Rowerowej jest coraz większy. Liczymy na to, że tym razem frekwencja również dopisze - powiedział Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.   

  Zgłoszenie, oświadczenie i regulamin imprezy można pobrać ze stron internetowych: www.mosir.kielce.pl,  www.echodnia.eu, www.radio.kielce.pl i www.daleszyce.pl lub osobiście w Hali Legionów, ul. Leszka Drogosza 2, Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Żytniej 1 (administracja hali), Hali Sportowej przy ul. Krakowskiej 72 (recepcja), Pływalni Delfin przy ul. Krakowskiej 2, Pływalni Orka przy ul. Kujawskiej 18, Pływalni Mors przy ul. Toporowskiego 9, Pływalni Jurajska przy ul. Jurajskiej 7, Pływalni Foka, osiedle Barwinek 31, Biurze Caritas Kielce, Plac Panny Marii 1 - od godziny 8 do 16.

   

  Zgłoszenia z oświadczeniami należy składać osobiście w terminie od 15 maja do 18 maja (w godz. 8.00 - 20.00) w Dziale Organizacji Imprez Sportowych MOSiR, ulica Leszka Drogosza 2, tel. 41 36-76-718 (wewnętrzny 941, 942), telefony komórkowe: 600-224-404; 664-920-603. Przy składaniu dokumentów będą wydawane identyfikatory dla uczestników Majówki.

   

  W ubiegłym roku w Rodzinnej Majówce Rowerowej uczestniczyło około 900 osób. Peleton poprowadził ksiądz biskup Marian Florczyk. 

  Powrót