15 września 2022, 11:59

Mecz drużyny Łomża Industria Kielce w Lidze Mistrzów obejrzało u nas 4 tysiące kibiców

Cztery tysiące kibiców obejrzało w Hali Legionów mecz pierwszej kolejki Ligi Mistrzów, w którym drużyna Łomża Industria Kiece pokonała HBC Nantes 40:33. Atmosfera na tym spotkaniu była znakomita.

Kibice mistrza Polski tradycyjne już wspaniałym dopingiem wspierali swój zespół, a ten zrewanżował się skuteczną i efektowną grą, pewnie pokonując francuski zespół.

- Dla nas był to bardzo fajny mecz z bardzo silną drużyną. Bardzo ważne były pierwsze 10 minut gry. Cieszę ze zwycięstwa, ale wiem, że mieliśmy szczęście, bo Mateusz Kornecki na początku meczu zanotował kilka bardzo ważnych interwencji i dał nam możliwość wyprowadzenia szybkich ataków. Dzięki temu zdobyliśmy cztery bramki przewagi, a dla rywali ciężko było nas gonić. Dobrą zmianę dał też Andreas Wolff. W drugiej połowie była koncentracja, rotowaliśmy składem, bo rywale grali bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony, że moi gracze wytrzymali taki rytm. To był dla nas pierwszy mecz od trzech miesięcy na takim poziomie. Wielkie brawa dla całej "szesnastki"! Dla nas to pierwsze zwycięstwo na początek Ligi Mistrzów od sześciu lat - podsumował spotkanie Talant Dujszebajew, trener drużyny Łomża Industria Kielce.