I REKREACJI W KIELCACH
    KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    15 września 2022, 11:16

Wspaniała inauguracja Ligi Mistrzów w Hali Legionów. Owacja na stojąco dla Dylana Nahi

Świetny mecz obejrzeli kibice w środę w Hali Legionów. Drużyna Łomża Industria Kielce w spotkaniu inaugurującym sezon 2022/2023 w Lidze Mistrzów pokonała HBC Nantes 40:33. To pierwsza wygrana kieleckiej drużyny od sześciu lat na rozpoczęcie tych prestiżowych rozgrywek.

Łomża Industria Kielce - HBC Nantes: 40:33 (23:18)

Łomża Industria Kielce: Kornecki, Wolff - Sanchez-Migallon 1, Olejniczak, Kounkoud 1, Sićko 5, A. Dujshebaev 1, Tournat 6, Karacic 5, Moryto 5, D. Dujshebaev 4, Thrastarson 2, Remili 2, Gębala, Karalek 4, Nahi 4.

HBC Nantes: Pesic, Hallgrimsson - Marchan 1, Briet 4, Minne 9, De la Breteche 1, Rivera 3, Cavalcanti 1, Skhurinskiy 2, Ovincek 1, Portela 1, Maqueda 2, Toto 4, Odriozola 4, Beauchef.

Po niespełna trzech miesiącach najbardziej prestiżowe rozgrywki wróciły do Hali Legionów. Komplet kibiców obejrzał znakomite spotkanie. Drużyna Łomża Industria Kielce od początku grała bardzo dobrze, po pięciu minutach prowadziła 4:0, między innymi dzięki udanym interwencjom Mateusza Korneckiego. Na początku drugiej połowy mistrz Polski prowadził już 26:18 i później spokojnie kontrolowała to, co dzieje się na parkiecie. Ostatecznie drużyna Łomża Vive Kielce wygrała 40:33, a na uwagę zasługuje szczególnie bramka, którą w 40 minucie rzucił Dylan Nahi. Po znakomitej indywidualnej akcji zaliczył fantastyczne trafienie, będąc tyłem do bramki. Nic dziwnego, że kibice zgromadzeni w Hali Legionów nagrodzili tę niesamowitą bramkę owacją na stojąco.