KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    01 grudnia 2021, 08:28

Pożegnanie z Suzuki Areną. Trener Kamil Kuzera podziękował kibicom

Ostatni w tym roku mecz Korony Kielce na Suzuki Arenie obejrzało 1883 kibiców. Gospodarze przegrali 1:2 z Górnikiem Łęczna w 1/8 Fortuna Pucharu Polski i odpadli z tych rozgrywek.

Mimo niekorzystnej pogody - zimno, padający śnieg ponad 1800 kibiców przyszło na Suzuki Arenę i dopingowało swoich zawodników w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Za wsparcie z trybun po meczu podziękował Kamil Kuzera, tymczasowy trener Korony po zwolnieniu Dominika Nowaka.

– Przede wszystkim chciałbym podziękować kibicom, którzy pomimo zimowej aury przyszli na Suzuki Arenę i wspierali nas przez cały mecz. Dziękuję bardzo w imieniu swoim i drużyny, Gratuluję drużynie z Łęcznej zwycięstwa. W przekroju całego spotkania Górnik był lepszy. Dla nas ten mecz to drogowskaz. Jeśli chcesz rywalizować z drużyną z ekstraklasy i wyjść z tego zwycięsko, to poziom koncentracji i gry trzeba utrzymać przez pełne 90 minut, a nie tylko w pierwszej połowie – powiedział Kamil Kuzera.  tymczasowy trener Korony Kielce.