MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  01 czerwca 2021, 12:05

  Zmiany w Hali Legionów. Są plansze symbolizujące największe sukcesy piłkarzy ręcznych

  Zmienił się wystrój Hali Legionów w Kielcach. Pod sufitem zawisło 17 flag, które symbolizują 17 tytułów mistrza Polski w piłce ręcznej mężczyzn, wywalczonych przez kielecki klub oraz jedna przypominająca o triumfie w Lidze Mistrzów w 2016 roku.

   

  „Co ja widzę! Pod dachem HL zawisło 17 flag mistrzowskich, flaga-friumf w @ehfcl oraz koszulka Karola Bieleckiego, wciągana po jego ostatnim meczu. I jakoś jestem pewny, że za 10 dni odsłoimy jedną więcej. Dzięki za przychylność dla MOSiR + @miasto_kielce” – napisał 27 maja na Twitterze Paweł Papaj, dyrektor marketingu w Łomża Vive Kielce.

   

  Wszystko wskazuje na to, że w środę, 2 czerwca, kielecki klub zapewni sobie 18 tytuł mistrza kraju. Łomża Vive Kielce w wyjazdowym meczu zmierzy się ze Stalą Mielec i do zapewnienia sobie kolejnego "złota" wystarczy jeden punkt. A w niedzielę, 6 czerwca, o godzinie 12, w Hali Legionów kielecki zespół zagra z Orlenem Wisłą Płock. Będzie to pierwszy po dłuższej przerwie mecz w Hali Legionów z udziałem kibiców - może wejść 2 tysiące osób, połowa pojemności hali. 

  Powrót