MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  19 marca 2021, 09:47

  Pływalnie MOSiR Kielce zostają zamknięte do odwołania

  Zgodnie z wytycznymi rządu dotyczącymi zaostrzenia przepisów sanitarnych związanych z epidemią, od najbliższej soboty pływalnie MOSiR Kielce zostają zamknięte do odwołania.

  Zgodnie z wytycznymi rządu dotyczącymi zaostrzenia przepisów sanitarnych związanych z epidemią, od najbliższej soboty pływalnie MOSiR Kielce zostają zamknięte do odwołania. Do dyspozycji członków kadry narodowej, od najbliższego poniedziałku, zostaną udostępnione pływalnie MORS i DELFIN.

  Obiekty sportowe takie jak hale, stadion lekkoatletyczny czy boiska zewnętrzne, zgodnie z rozporządzeniem rządu, od soboty, pozostaną do dyspozycji sportowców zawodowych, stypendystów, uczestników rozgrywek organizowanych przez krajowe związki sportowe. Takie obostrzenia będą obowiązywały do odwołania.

  Hotele MOSiR Kielce od najbliższej soboty, do odwołania,  zostaną zamknięte dla wszystkich klientów, za wyjątkiem sportowców biorących udział w zgrupowaniach i zawodach sportowych

  Mamy nadzieję iż kolejna fala pandemii ustąpi jak najszybciej. Prosimy o zachowanie wszystkich zaleceń sanitarnych, używanie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu społecznego.

  Powrót