MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  14 grudnia 2020, 09:37

  Porażka Korony z Radomiakiem w ostatnim meczu w tym roku

  Piłkarze Korony Kielce w ostatnim w tym roku meczu w Fortuna 1 Lidze przegrali na Suzuki Arenie z Radomiakiem Radom 0:2. Zaległe spotkanie z Widzewem Łódź odbędzie się na wiosnę.


  Bramki: Karol Angielski 20, Adam Banasiak 90+3.
  Korona: Kozioł - Podgórski, Tzimopoulos, Grzelak, Szymusik (80. Piróg) - Kiełb (60. Górski), Cetnarski (60. Díaz), Kaczmarski, Łysiak (46. D. Lisowski), Długosz - Thiakane.
  Radomiak:  Kochalski - Jakubik,  Cichocki, Bodzioch, Bogusz - Leandro, Kaput, Karwot, Radecki (77. Podliński), Gąska (83. Kozak) - Angielski (88. A. Banasiak).
  Żółte kartki: Thiakane, Szymusik, Podgórski (Korona), Angielski, Jakubik, Podliński (Radomiak). 
  Sędziował:  Jacek Małyszek (Lublin).
  Widzów: mecz bez udziału publiczności.
  Fot. Korona Kielce
  Fot. Korona Kielce
  - Niekonsekwencja w kryciu podczas stałych fragmentów gry po raz kolejny doprowadza do straty bramki i punktów. W ataku zabrakło nam konkretów. Dziś to Radomiak się cieszy, ale po tej przerwie w rozgrywkach musimy wrócić mocniejsi i zrewanżować się tej drużynie - powiedział po meczu Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce.
  Fot. Korona Kielce

  Był to ostatni występ kieleckiej drużyny  w tym roku w Fortuna 1 Lidze. Zaległy pojedynek 16. kolejki z Widzewem Łódź odbędzie się tydzień przed startem rundy wiosennej.  

  Powrót