KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  28 września 2020, 09:00

  W Kielcach odbyły się II Mistrzostwa Województwa Niepełnosprawnych w tenisie stołowym

  W hali sportowej przy ulicy Krakowskiej 72 w Kielcach odbyły się II Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Wzięło w nich udział 19 osób, w tym 3 kobiety.

   

  Rywalizacja w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dostarczyła dużo emocji. -Sytuacja związana z epidemią koronawirusa wymusiła na nas jedyny możliwy termin, niestety kolidujący z Mistrzostwami Polski Osób Niepełnosprawnych. Wpłynęło to na frekwencję, ale nie na jakość imprezy. Wspaniale było móc rozegrać turniejowe zmagania w hali wprost idealnej do takich zawodów i dlatego serdecznie podziękowania kierujemy w stronę włodarzy miasta Kielce. Szczególnie dziękujemy wiceprezydentowi Marcinowi Różyckiemu za wsparcie naszej inicjatywy. Jak zawsze działania związane z tenisem stołowym nie miałyby takiej jakości, gdyby nie przyjacielskie podejście do nas Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz cudownie zapowiadająca się współpraca z Klubem Sportowym Polonia Kielce – powiedziała Magdalena Pawlik – Paciorek z fundacji DOGadanka.

   

  Mistrzostwa odbyły się w ramach realizacji zadania: Upowszechnianie sportu wśród osób niepełnosprawnych, organizacja zawodów wojewódzkich oraz udział reprezentantów w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, współfinansowanego przez zarząd Województwa Świętokrzyskiego. - Serdecznie dziękujemy za kolejny dowód zaufania ze strony Urzędu Marszałkowskiego – dodała Magdalena Pawlik - Paciorek.

   

  Wyniki: 1. Jacek Stępień (KKNKielce DOGadanka), 2. Paweł Nowak (KKNKielce DOGadanak), 3. Marcin Gil (KKNKielce DOGadanka), 4. Marcin Dziarmaga (ŚDS Miodowa). Kobiety: 1. Renata Micigolska (KKNKielce DOGadanka). Pierwsze miejsce w kategorii kobiet open: Joanna Puchała.

   

  Powrót