KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  14 września 2020, 13:40

  Basenowe ujęcia do klipu Wojciecha Makowskiego kręcone były na Foce

  Utytułowany kielecki pływak Wojciech Makowski z chórem Sound’n’Grace nagrał teledysk "Bo mi się chce", którego premiera odbyła się kilka dni temu. Zdjęcia z pływalni, które są na tym klipie, kręcone były na Foce w Kielcach.

   

  Wojtek Makowski, wychowanek Arki Kielce, jest wielokrotnym medalistą mistrzostw świata w pływaniu osób niepełnosprawnych. Jest też wicemistrzem igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym w kategorii niewidomych. Teraz przygotowuje się do paraolimpiady w Tokio, która z powodu epidemii koronawirusa została przełożona na 2021 rok.


  Jego pasją jest muzyka. Pisze teksty. Jest wykonawcą rapowych kawałków. Na swoim koncie ma płytę „Na Węch”. Teraz ze słynnym chórem Sound’n’Grace nagrał teledysk "Bo mi się chce". W ten projekt zaangażowało się wiele znanych osób, między innymi Jerzy Owsiak i Joanna Jędrzejczyk. 


  - Cieszę się, że w ten projekt zaangażowało się dużo znanych, pełnych entuzjazmu osób. Zdjęcia basenowe do klipu nagrywaliśmy na pływalni Foka w Kielcach, a plenerowe między innymi w Klemencicach w powiecie jędrzejowskim. Chcę dać Polakom energetycznego kopniaka, przesłać trochę audiowizualnej energii. I powiedzieć, że nam się bardzo chce robić to, co robimy i chcemy, żeby innym też się chciało - powiedział Wojtek, który przyznaje, że jak jest w Kielcach, trenuje na jednej z pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jego celem są igrzyska paraolimpjskie w Tokio.

  Zachęcamy do obejrzenia wyjątkowego klipu w wykonaniu Wojtka Makowskiego. 

  Powrót