KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  10 lipca 2020, 12:36

  Wiele osób na Basenie Letnim. Były ciekawe konkursy przygotowane przez policję

  Pogoda dopisuje, dlatego w piątek wiele osób korzystało z rekreacji na Basenie Letnim. Dla najmłodszych były też dodatkowe atrakcje, przygotowane między innymi przez policję i Straż Miejską.

   

  - Po raz pierwszy zorganizowaliśmy zajęcia, które będą się odbywały cyklicznie, przynajmniej raz w tygodniu. Będą dotyczyły zasad bezpiecznego zachowania się na terenie basenu. Będziemy też mówić o zagrożeniach, które wynikają ze spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Basen Letni na ulicy Szczecińskiej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wiemy, że w obecnej sytuacji dzieci muszą korzystać z różnych form wypoczynku innego niż wypoczynek zorganizowany, dlatego z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji staramy się im zapewnić atrakcje również na terenie naszego Basenu Letniego – powiedziała podinspektor Aneta Litwin, zastępca komendanta komisariatu IV policji w Kielcach.

  -Ta akcja jest bardzo pożyteczna, widać, że dzieci chętnie biorą udział w konkursach. Poszerzają swoją wiedzę, a jednocześnie mogą wygrać różne nagrody – powiedział Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu na ulicy Szczecińskiej.

  Przypomnijmy, że obecnie na Basenie Letnim w danym momencie może przebywać maksymalnie 300 osób, oczywiście, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Obiekt jest czynny codziennie od godziny 10 do 18. Można na nim korzystać z basenów i boisk, między innymi do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną i koszykówkę.   Bilety normalne kosztują 10 złotych, a ulgowe 7 złotych. Płatność tylko gotówką, bilety są jednorazowe (po opuszczeniu obiektu bilet traci ważność).

  Powrót