KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  25 czerwca 2020, 14:01

  W sobotę rusza Basen Letni. Zapraszamy na nasz obiekt

  W sobotę, 27 czerwca, rusza Basen Letni przy ulicy Szczecińskiej 1. Będzie czynny codziennie od godziny 10 do 18. W danym momencie na obiekcie może przebywać do 150 osób.

   

  W sobotę udostępniamy Zespół Obiektów Sportowych przy ulicy Szczecińskiej 1. Będzie można korzystać z basenów i boisk, między innymi do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną i koszykówkę. W sumie, ze względu na obostrzenia wynikające z epidemii koronawirusa, w danym momencie na obiekcie może przebywać maksymalnie 150 osób. 

   

   

  Obiekt będzie czynny codziennie od godziny 10 do 18. Bilety są w takich samych cenach, jak w ubiegłym roku - normalne kosztują 10 złotych, a ulgowe 7 złotych. 

  -Ruszamy w pierwszy dzień wakacji. Prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego, zasad bezpieczeństwa. Chodzi między innymi o zachowanie odległości dwóch metrów, gdy osoby będą odpoczywać na swoich kocach. Na obiekcie będzie też termometr do mierzenia temperatury, będą również środki do dezynfekcji. Chodzi o maksymalne zachowanie środków bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy na nasz obiekt - powiedział Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu przy ulicy Szczecińskiej 1. 

  Powrót