KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  12 marca 2020, 09:00

  Mecze piłkarskiej PKO Ekstraklasy bez kibiców i dziennikarzy

  Ze względu na pandemię koronawirusa mecze PKO Ekstraklasy do odwołania będą się odbywać bez publiczności i dziennikarzy.

  Komunikat w tej sprawie wydała Ektraklasa SA. - W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i decyzją organów administracyjnych o rozszerzeniu zakazu organizacji imprez masowych o wydarzenia takie jak mecze piłkarskie, informujemy, że do odwołania mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy będą organizowane bez udziału publiczności. W związku z trudnym do określenia okresem, w jakim będzie obowiązywał zakaz, nie ma możliwości zaplanowania przełożenia meczów - powiedział prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki.

  Korona Kielce najbliższy mecz 27. PKO Ekstraklasy zagra na wyjeździe - w poniedziałek, 16 marca, w Płocku z Wisłą. Kolejny pojedynek z Piastem Gliwice na Suzuki Arenie odbędzie się 22 marca o godzinie 12.30, również bez publiczności i dziennikarzy.

  Na sali konferencyjnej Suzuki Areny do odwołania nie będę też organizowane

   przedmeczowe briefingi z trenerem i zawodnikami.  Fot. Krzysztof Krogulec/Echo Dnia
  Takiego widoku jak po meczu z ŁKS Łódź na razie nie zobaczymy na Suzuki Arenie. Piłkarze i trener Maciej Bartoszek nie będą dziękować kibicom, ponieważ spotkania do odwołania będą się odbywać bez udziału publiczności. 

  Powrót