KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  28 lutego 2020, 11:47

  Bardzo ważne mecze i ciekawe zawody pływackie w ten weekend na naszych obiektach

  Ten weekend będzie obfitował w ważne wydarzenia sportowe na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach. Będą emocje na meczach piłki nożnej, piłki ręcznej i zawodach pływackich.

  W sobotę, 29 lutego, o godzinie 18 piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce rozpoczną ważny mecz z THW Kiel w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Spotkanie odbędzie się w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2.

  Fot. Echo Dnia

  W sobotę kolejny mecz w pierwszej lidze rozegrają piłkarki ręczne Korony Handball Kielce. Ich rywalem będzie Urbis Gniezno. Początek spotkania o godzinie 15 w hali przy ulicy Krakowskiej 72.

  Fot. Echo Dnia

  W niedzielę, 1 marca, o godzinie 12.30 na Stadionie Miejskim przy ulicy Ściegiennego 8, czyli na Suzuki Arenie, piłkarze Korony Kielce zagrają z Lechią Gdańsk. Będzie to 24. kolejka rozgrywek PKO Ekstraklasy.

   

  Fot. Echo Dnia

  Bardzo ciekawie zapowiadają się też Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielc. Odbędą się na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej 18 w Kielcach. W sobotę rozpoczną się o godzinie 13, a w niedzielę o 10. Udział w zawodach potwierdziło 240 pływaków z 18 klubów.

  Powrót