KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    31 maja 2019, 11:28

    30 maja, odbył się Finał miejski „Czwartków La” w naszym regionie

    Podczas finałowych zawodów rywalizowali najlepsi zawodnicy tegorocznego sezonu.

     30 maja w Kielcach odbył się finał miejski „Czwartków lekkoatletycznych”. Wystartowało 150 uczniów. Miejmy nadzieje, że pierwsze kroki postawione w takich zawodach zaprocentują na przyszłość i w następnych sezonachdzieci będą poprawiać swoje rezultaty.

    Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji Grand Prix w poszczególnych konkurencjach:


    60m. dziewczęta

    2008

    1.Gałgan Julia

    2.Maciąg Oliwia

    3.Paduch Zuzanna

    3. Świątek Maja


    2007

    1.Juszczak Katarzyna

    2.Milewska Klara

     

    2006

    1.Ogórek Natalia

     

    60m. chłopcy

    2008

    1.Głowczyński Bartosz

    2.Kaczmarczyk Bartosz

    3.Szlufik Mateusz

    2007

    1.Kondera Oskar

    2006

    1.Kurowski Dominik

    2.Dytkowski Bartosz

    3.Rogóla Mateusz

     

    300m. dziewczęta

    2008

    1.Sztuk Kaja

    2.Łabędzka Blanka

    3.Bławat Kamila

    2007

    1.Bator Julia

    2.Nowak Nikola

    3.Szlufik Magdalena

    2006

    1.Molendowska Julia

    2.Pulut Maja

    3.Olejarz Julia

     

    300m. chłopcy

    2008

    1.Kazusek Maciej

    2.Baran Bartłomiej

    2007

    1.Pasternak Kacper

    2.Niedziela Marcin

    2006

    1.Kwasek Patryk

    2.Woźniak Kacper

     

    600m. dziewczęta

    2008

    1.Jaworska Julia

    2.Belzyt Milena

    3.Siadul Oktawia

    2007

    1.Kawnecka Anna

    2.Karbownik Zuzanna

    3.Parada Tatiana

     

    1000m. chłopcy

    2007

    1.Jaguś Karol

    2.Żońca Szymon

    2006

    1.Szcześniak Hubert

    2. Kowalczyk Jakub

    3. Met Konrad

     

    Rzut piłką palantową – dziewczęta

    2008

    1.Cichocka Nikola

    2.Bracikowicz Julia

    2007

    1.Witek Hanna

    2.Strojna Nadia

    3.Sztorc Maja

    2006

    1.Molendowska Julia

    2.Glita Oliwia

     

    Rzut piłką palantową - chłopcy
    2008

    1.Szlufik Mateusz

    2.Krzemiński Jakub

    3.Pałka Szymon

    2007

    1.Rychel Jakub

    2.Jung Paweł

    3.Chrząszczk Karol

    2006

    1.Kwasek Patryk

    2.Kózka Alan

    3.Kołodziej Olaf

     

    Skok wzwyż – dziewczęta

    2008

    1.Tomaszewska Maja

    2.Szostak Maja

    3.Błońska Maja

    2007

    1.Milewska Klara

    2.Nowak Nikola

    3.Lech Emilia

    2006

    1.Samiec Maja

    2.Bartocha Julia

    3.Kozieł Aleksandra

     

    Skok wzwyż – chłopcy

    2008

    1.Baran Bartłomiej

    2.Główczyński Bartosz

    2007

    1.Stachera Kacper

    2.Zdunek Bartek

    3. Żelazny Karol

    2006

    1.Zapała Wiktor

    2.Moćko Dawid

    3.Kurowski Dominik

     

    Skok w dal – dziewczęta

    2008

    1.Gałgan Julia

    2.Paduch Zuzanna

    3.Jaworska Julia

    2007

    1.Karbownik Zuzanna

    2.Bator Julia

    2006

    1.Ogórek Natalia

    2.Kuśmierczyk Zuzanna

    3.Pulut Maja

     

    Skok w dal – chłopcy

    2008

    1.Kaczmarczyk Bartosz

    2. Majczak Mikołaj

    2007

    1.Kondera Oskar

    2.Cisak Filip

    3.Moskwa Kacper

    2006

    1.Dytkowski Bartosz

    2.Słoma Antoni

    3.Kowalczyk Jakub

     

    GALERIA


     

     

    Załączniki:
    Powrót