KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  29 sierpnia 2018, 07:38

  Na stadionie przy ulicy Kusocińskiego trwają prace związane ze sztucznym oświetleniem

  Około 10 września mają się zakończyć prace na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Kusocińskiego. Będzie tam podgrzewana murawa i sztuczne oświetlenie.

   

  -Słupy oświetleniowe zostały już postawione, dziś (wtorek, 28 sierpnia) został przywieziony transformator. Czekamy na podłączenie głównego źródła światła. Prace powinny się zakończyć około 10 września – informuje kierownik obiektu Jacek Domoradzki z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

   

  Wcześniej wykonane zostały prace związane z podgrzewaniem murawy. -Po ich zakończeniu odbyło się już kilka krótkich jednostek treningowych. Chodzi o to, żeby w miarę równomiernie obciążać nasze murawy na Szczepaniaka i na Kusocińskiego – wyjaśnia Jacek Domoradzki.

   

  Dzięki podgrzewanej murawie i sztucznemu oświetleniu na obiekcie przy Kusocińskiego będzie można trenować i grać mecze kontrolne przez cały rok, również w godzinach popołudniowych i wieczornych. Koszt całej inwestycji wyniesie 2 miliony 200 tysięcy złotych.

   

   

  Na stadionie przy ulicy Kusocińskiego zakończyły się prace związane z podgrzewaniem murawy.

   

  Drugim zadaniem jest sztuczne oświetlenie. We wtorek został przywieziony transformator. Konieczne jest podłączenie głównego źródła światła.

   

  Koszt całej inwestycji na obiekcie przy Kusocińskiego wyniesie 2 miliony 200 tysięcy złotych.


   

  Powrót