KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  27 lipca 2018, 07:35

  Uczestnicy czwartego turnusu półkolonii spotkali się z Reprezentacją Polski Juniorek w piłce ręcznej

  Dodatkową atrakcję mieli uczestnicy czwartego turnusu Sportowych Półkolonii z MOSiR-em. Mieli okazję spotkać się, porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcia z Reprezentacją Polski Juniorek w piłce ręcznej,

   

  Tak się składa, że Reprezentacja Polski Juniorek do 18 lat w piłce ręcznej przebywa na zgrupowaniu w Kielcach. W Hali Legionów przygotowuje się do Mistrzostwa Świata Juniorek, które rozegrane zostaną w dniach 7-19 sierpnia w Kielcach. Wstęp na wszystkie mecze będzie bezpłatny.

  Kadrowiczki w czwartek spotkały się z uczestnikami czwartego turnusu Sportowych Półkolonii z MOSiR-em. Była okazja do krótkiej rozmowy, pamiątkowych zdjęć z całą drużyną. Reprezentantki Polski zaprosiły na swoje mecze podczas mistrzostw świata, podkreślając, że wsparcie kibiców będzie im bardzo potrzebne.

  Czwarty turnus półkolonii rozpoczął się 23 lipca, a zakończy się 27 lipca. Dla uczestników tradycyjnie przygotowaliśmy dużo atrakcji.

  Dodatkową atrakcją dla uczestników czwartego turnusu półkolonii było spotkanie z Reprezentacją Polski Juniorek w piłce ręcznej.

  Była okazja do rozmowy i pamiątkowych zdjęć z naszą drużyną narodową, którą prowadzi Agnieszka Truszyńska.


   

  Powrót