KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  23 lipca 2018, 14:19

  W sobotę i niedzielę 1600 osób skorzystało z Basenu Letniego

  W miniony weekend pogoda dopisała, więc i frekwencja na Basenie Letnim przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach była znakomita. -Serdecznie zapraszamy, czeka dużo atrakcji – zachęca Andrzej Nańczyk, kierownik tego obiektu należącego do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

   

  W poprzednim tygodniu pogoda nie rozpieszczała. Poprawiła się na weekend i od razu przełożyło się to na frekwencję na Basenie Letnim. - W sobotę, 21 lipca, z naszego obiektu skorzystało około 400 osób, a w niedzielę już 1200 osób. Dzisiaj również frekwencja jest wysoka, do godziny 13 z naszego obiektu skorzystało już 500 osób. Byli u nas również uczestnicy Sportowych Półkolonii z MOSiR-em. Zapraszamy na basen, pogoda do takiej formy rekreacji jest wymarzona – mówił Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu przy ulicy Szczecińskiej 1.

  Ceny biletów nie zmieniły się od kilku lat. Ulgowy kosztuje 7 złotych, normalny 10 złotych. Nowością jest Karta Seniora, na którą wejście na basen kosztuje 3 złote.

  Na naszym obiekcie przy ulicy Szczecińskiej do dyspozycji są dwa baseny - mały dla dzieci i drugi o wymiarach olimpijskich oraz boiska, między innymi do gry w siatkówkę i koszykówkę, na których odbywają się turnieje.

  -Serdecznie zapraszamy na nasz obiekt, czeka wiele atrakcji – zachęca Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu przy ulicy szczecińskiej 1.

   

  Pogoda dopisuje, więc i frekwencja na Basenie Letnim przy ulicy Szczecińskiej jest znakomita.

   

  Powrót