KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  10 lipca 2018, 11:00

  Ciekawe plany Towarzystwa Przyjaciół Sportu z Kielce

  Towarzystwo Przyjaciół Sportu działające w Kielcach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w czerwcu zorganizowali I Spotkanie Rodziny Olimpijczyków. Odbyło się w Kieleckim Centrum Bilardowym. Teraz w planie mają kolejne ciekawe inicjatywy.

  Towarzystwo Przyjaciół Sportu działa w Kielcach. Jego przewodniczącym jest Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W skład zarządu wchodzą też Marek Kędzior i Wiktor Pyk.

  W czerwcu w ramach działalności towarzystwa odbyło się I Spotkanie Rodziny Olimpijczyków. Jego uczestnicy bardzo pozytywnie odebrali tę inicjatywę. Uważają, że tego typu akcje należy kontynuować.

  Towarzystwo Przyjaciół Sportu ma też kolejne ciekawe plany, które chciałoby zrealizować w tym roku.  - Zależy nam na tym, żeby przybliżać naszych olimpijczyków. Dlatego jesteśmy otwarci na propozycje szkół. W miarę możliwości będziemy odwiedzać ośrodki, czy też obiekty sportowe. Będzie okazja spotkać się z danym olimpijczykiem, poznać jego historię, ale również dyscyplinę, w której odnosił sukcesy. Na pewno takie spotkanie jest planowane z bokserami, odbyłoby się w siedzibie klubu Rushh Kielce – powiedział Marek Kędzior, który wchodzi w skład zarządu Towarzystwa Przyjaciół Sportu. 

   

  Pierwsze Spotkanie Rodziny Olimpijczyków zostało niezwykle ciekawie odebrane przez uczestników – olimpijczyków i paraolimpijczyków.

   

  Powrót