KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  20 czerwca 2018, 09:58

  W sobotę, 23 czerwca, rusza Basen Letni w Kielcach. Zapraszamy!

  Od soboty, 23 czerwca, będzie otwarty Basen Letni przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach. W ubiegłym roku w czasie wakacji z naszego obiektu skorzystało 18 tysięcy osób. Liczymy na to, że teraz frekwencja będzie jeszcze lepsza.

  Trwają ostatnie prace przygotowawcze, 23 czerwca ruszamy pełną parą. Basen będzie czynny od godziny 10 do 18 od poniedziałku do niedzieli aż do 2 września. Zapraszam serdecznie na nasz obiekt – powiedział Andrzej Nańczyk, kierownik obiektu przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach.

  Dodał, że baseny zostały gruntownie odświeżone. Są w bardzo dobrym stanie. W sobotę, a więc w dniu, gdy ruszy Basen Letni, na kielczan na obiekcie będą czekać dodatkowe atrakcje. Będą zajęcia sportowe, które poprowadzą trenerzy z Expert Fitness Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej, między innymi o godzinie 11 pilates, a o 14 aqua aerobik.

  -Ceny biletów nie zmieniły się od kilku lat. Ulgowy kosztuje 7 złotych, normalny 10 złotych. Nowością jest Karta Seniora, na którą wejście na basen będzie kosztowało 3 złote – wyjaśnił Andrzej Nańczyk.  

  Na naszym obiekcie przy ulicy Szczecińskiej do dyspozycji są dwa baseny - mały dla dzieci i drugi o wymiarach olimpijskich oraz boiska, między innymi do gry w siatkówkę i koszykówkę, na których odbywają się turnieje.

   

  Kierownik obiektu Andrzej Nańczyk serdecznie zaprasza do skorzystania z Basenu Letniego. Będzie czynny w czasie wakcji od 23 czerwca do 2 września.

   

  Powrót