KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności

    Sukces organizacyjny i szkoleniowy mistrzostw i Pucharu Polski w sumo

    W dniach 8-9 czerwca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach odbył się Puchar Polski oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Sumo.

    W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników z całego kraju. Organizatorem był Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Guliwer. Dwóch zawodników tego klubu ma szansę reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy w sumo.

    Wyniki zawodników ULKS Guliwer:

     


    Młodziczki i Młodzicy

    ·   Kępowicz Paulina                             waga 33                   miejsce 2

    ·   Płaczkowska Wiktoria                    waga 50                   miejsce 9

    ·   Hajdenrajch Klaudia                       waga +70                 miejsce 3

    ·   Wilczyńska Oliwia                            waga +70                 miejsce 5

     

    ·   Goraj Michał                                      waga 35                   miejsce 3

    ·   Wojciechowski Jakub                      waga 35                   miejsce 9

    ·   Wojciechowski Wiktor                   waga 45                   miejsce 9

    ·   Sierpiński Michał                              waga 45                   miejsce 9

    ·   Wilczyński Maciej                             waga 50                   miejsce 3

    ·   Wódkowski Adam                            waga 50                   miejsce 1

    ·   Michta Antoni                                   waga 55                   miejsce 7

    ·   Koziołek Bartłomiej                         waga 55                   miejsce 10

    ·   Gadawski Kacper                              waga 60                   miejsce 3

    ·   Dusza Michał                                     waga 65                   miejsce 9

    ·   Kurtek Szczepan                               waga 65                   miejsce 9

    ·   Dobiecki Daniel                                 waga +70                 miejsce 5

    ·   Piwowar Bartlomiej                         waga +70                 miejsce 9

    Dzieci

    ·   Rokicka Anna                                     waga 15                   miejsce 1

    ·   Kucharczyk Nikola                           waga 15                   miejsce 3

    ·   Marzec Anna                                     waga 20,5               miejsce 1

    ·   Marzec Karolina                               waga 20,5               miejsce 2

    ·   Kumór Oskar                                     waga 21                   miejsce 1

    ·   Waldon Piotr                                     waga 21                   miejsce 2

    ·   Olender Mikołaj                               waga 23                   miejsce 1

    ·   Babiarz Wojciech                             waga 23                   miejsce 2

    ·   Pożoga Gabriela                               waga 24                   miejsce 2

    ·   Pożoga Małgożata                           waga 24                   miejsce 3

    ·   Koziołek Natalia                                waga 25                   miejsce 2

    ·   Kowalik Michał                                 waga 26                   miejsce 1

    ·   Ponikowski Igor                                waga 26                   miejsce 2

    ·   Płaczkowski Aleksander                 waga 26,5               miejsce 1

    ·   Babiarz Maciej                                  waga 26,5               miejsce 2

    ·   Kozera Wojciech                              waga 26,5               miejsce 3

    ·   Gudziecki Olgierd                             waga 29                   miejsce 1

    ·   Głodowski Leon                                waga 29                   miejsce 3

    ·   Kucharczyk Karolina                       waga 29,5               miejsce 1

    ·   Pietrzykowska Wiktoria                 waga 29,5               miejsce 3

    ·   Wojciechowska Oliwia                   waga 30,5               miejsce 1

    ·   Kucharska Blanka                             waga 30,5               miejsce 3

    ·   Wójcik Julia                                        waga 30,5               miejsce 3

    ·   Wilczyński Bartosz                           waga 31                   miejsce 1

    ·   Rubinkiewicz Łukasz                         waga 31                   miejsce 3

    ·   Hajdenrajch Zuzanna                      waga 33                   miejsce 2

    ·   Madetko Wiktor                               waga 34,5               miejsce 2

    ·   Pierzchała Maciej                             waga 34,5               miejsce 3

    ·   Bała Miłosz                                         waga 37                   miejsce 3

    ·   Szafraniaec Natalia                          waga 36                   miejsce 2

    ·   Kowalska Gabriela                           waga 36                   miejsce 3

    ·   Michta Amelia                                   waga 40                   miejsce 2

    ·   Loranty Zuzanna                              waga 40                   miejsce 3

    ·   Gąsiorowski Piotr                             waga 43                   miejsce 1

    ·   Bartkiewicz Jan                                 waga 43                   miejsce 2

    ·   Ziach Anna                                         waga 43,5                miejsce 2

    ·   Bartkiewicz Maria                            waga 43,5               miejsce 3

    ·   Iwan Wiktor                                       waga 47,5               miejsce 1

    ·   Pabian Aleksander                           waga 47,5               miejsce 2

    ·   Kowalik Julia                                      waga 50                   miejsce 2

    ·   Hajdenrajch Julia                              waga 50                   miejsce 3

    ·   Zielonka Nikodem                            waga 56,5               miejsce 1

    ·   Staszewski Kacper                            waga 56,5               miejsce 2

    ·   Marzec Jan                                         waga 56,5               miejsce 3

     

    Kadetki i Kadeci

    ·   Włoch Wiktoria                                waga +65                 miejsce 3

    ·   Kowalski Jakub                                  waga 55                   miejsce 1

    ·   Kołomański Jakub                            waga 55                   miejsce 3

    ·   Szafraniec Kacper                            waga 55                   miejsce 3

    ·   Wilczyński Alan                                 waga 65                   miejsce 1

    ·   Kurtek Szczepan                               waga 65                   miejsce 2

    ·   Wódkowski Adam                            waga 65                   miejsce 3

    ·   Stęplewski Mateusz                         waga 65                   miejsce 3

    ·   Dobiecki Daniel                                 waga 85                   miejsce 1

    ·   Piwowar Bartlomiej                         waga 85                   miejsce 2

     

    Trenerami ww. zawodników są Karol Kucharczyk, Zbigniew Płaczkowski i Radosław Dutkiewicz.

     

     

     

    Powrót