KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  16 maja 2018, 11:54

  W sobotę odbędzie się Rodzinna Majówka Rowerowa z Kielc do Borkowa

  Zapraszamy do udziału w XIII Rodzinnej Majówce Rowerowej, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja. Rozpocznie się o godzinie 10. Trasa będzie prowadzić z Kielc przez Kaczyn do Borkowa.

  Zapraszamy do udziału w XIII Rodzinnej Majówce Rowerowej, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja. Rozpocznie się o godzinie 10. Trasa będzie prowadzić z Kielc przez Kaczyn do Borkowa.

  Zbiórka o godzinie 9.30 na Placu Jana Pawła II przy kieleckiej katedrze, o 9.45 modlitwa i poświęcenie rowerów, a o 10 barwny peleton prowadzony przez biskupa Mariana Florczyka wyruszy w trasę do Borkowa.

  Po drodze o godzinie 10.45 planowany jest postój przy kościele w Dyminach, o 13 nabożeństwo majowe i wspólna modlitwa w kościele parafialnym w Kaczynie, a o 14 rozpocznie się piknik rodzinny w Borkowie.

  - Serdecznie zapraszamy na Rodzinną Majówkę Rowerową. To jedna z naszych najważniejszych imprez, cieszy się ogromny zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze i tradycyjnie będzie duża liczba uczestników - mówi Artur Sabat, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  - Karty zgłoszeń są dostępne na naszych wszystkich obiektach, na krytych pływalniach, w halach sportowych. Wypełnione karty zgłoszeń będziemy przyjmować do 17 maja w godzinach od 8 do 20 w Dziale Organizacji Imprez w Hali Legionów. Zapisy będą też jeszcze w dniu imprezy pod katedrą - informuje Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Zgłoszenia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kielcach, Hala Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2, telefon 41 367 - 67 - 18, wewnętrzny 941/942 oraz pod numerami 600 - 224 - 404 i 664 - 920 - 603.

  W ubiegłym roku w Rodzinnej Majówce Rowerowej uczestniczyło blisko tysiąc osób. Liczymy na to, że tym razem frekwencja tez dopisze.


  Przed wyruszeniem w trasę uczestników Majówki i ich rowery poświęci ksiądz biskup Marian Florczyk z diecezji kieleckiej.


   

  Powrót