KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  11 maja 2018, 13:25

  Fajdek, Nowicki, Kopron, Bukowiecki i inne gwiazdy na mityngu w Kielcach

  W sobotę, 12 maja, na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Leszka Drogosza 1 będą rywalizować gwiazdy „królowej sportu” na czele z Pawłem Fajdkiem, Wojciechem Nowickim, Malwiną Kopron i Konradem Bukowieckim. Wezmą udział w IX Memoriale Zdzisława Furmanka.

   O godzinie 11.30 rozpocznie się rzut oszczepem, na 12.30 zaplanowano uroczyste otwarcie i prezentację gwiazd memoriału, a o 13 rozpocznie się arcyciekawie zapowiadający się konkurs rzutu młotem. Mistrz świata Paweł Fajdek liczy na to, że w Kielcach uzyska bardzo dobry wynik.

   - Będą też inne gwiazdy rzutu młotem - Wojtek Nowicki, Malwina Kopron - złota medalistka z Uniwersjady i brązowa z mistrzostw świata, Joasia Fiodorow i dwie nasze lekkoatletki - Katarzyna Furmanek i Marika Kaczmarek - informuje główny organizator Grzegorz Furmanek, prezes KKL Kielce.

  Nie zabraknie mocnych oszczepników. -Będzie olimpijczyk  Marcin Krukowski. Tym razem w rzucie dyskiem, a nie w kuli będzie rywalizował Konrad Bukowiecki. Wstęp na imprezę jest wolny. Zapraszam na zawody, dla kibiców przygotowaliśmy niespodzianki - powiedział Grzegorz Furmanek, prezes KKL Kielce, organizator mityngu.

   

  Paweł Fajdek, mistrz świata w rzucie młotem, na sobotnim mityngu w Kielcach powinien uzyskać bardzo dobry wynik.

   

  Powrót